Promjenjivo zupčanje od 4 – 6 tpi i visokokvalitetni bimetal legirani kobaltom za čiste i brze rezove i dug vijek trajanja. Masivna stražnja ploča osigurava gladak rez i precizne rupe za utičnice, navoje, kablove i cevovode. Posebno za: Drvo, gips ploče, plastiku, obojene metale, aluminij čelik i nehrđajući čelik minimalno 1 mm. Posebna dubina sečenja na zahtev.
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 0,275 kg |
|---|---|
| Suitable for stainless steel | Yes |
| Suitable for brass | Yes |
| Centre drill diameter | 6.35 mm |
| Suitable for wood | Yes |
| Diameter | 79 mm |
| Suitable for plastic | Yes |
| Holding system | Hexagon holder |
| Suitable for gypsum-cardboard | Yes |
| Hole edge core drill | No |
| Cutting depth | 35 mm |
| Suitable for cast iron | Yes |
| Suitable for non-ferrous metals | Yes |
| Suitable for aluminium | Yes |
| Pakovanje | 1 |