Sila pritiska kN: 60 Radni pritisak u barima: 700 Širina rezanja Ø: 85 Oklopni čelični kabel Vrijeme punjenja baterije u minutama: 60 Tip baterije: Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 12,9 kg |
|---|---|
| Suitable for stranded conductors | Yes |
| Suitable for steel wire braiding | Yes |
| Isolation protection 1000 V | No |
| Construction/operation | Accumulator-hydraulic |
| Suitable for fine strand conductors | Yes |
| Suitable for solid conductors | No |
| Suitable for max. cable diameter | 85 mm |
| Ukupna dužina | 385 mm |
| Pakovanje | 1 |