Profi LCDplus II je novi vrhunski model u našoj isprobanoj i testiranoj profesionalnoj seriji. Inovativni dvopolni tester napona odlikuje se širokim spektrom performansi i praktičnim radom jednom rukom. Omogućava testiranje bez kontakta prstiju i, zahvaljujući visokom CAT IV 1000 V sigurnosnom nivou, pogodan je sa trenutnim efektom za mjerenje na hibridnim i električnim vozilima, kao i na fotonaponskim sistemima.
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 0,264 kg |
|---|---|
| Dužina | 300 mm |
| Voltage indication | LCD |
| Single pole phase indication | Yes |
| Internal base load | No |
| Data hold | Yes |
| Contact less voltage detection | No |
| Voltage measuring range | 1000 – 3 V |
| Background lighting LC-indication | Yes |
| Current supply | Battery |
| Load switchable | Yes |
| Measuring point lightning | Yes |
| Indication of direction of field rotation | Yes |
| Test prod protection | Yes |
| Continuity test | Yes |
| Blade width | 4 mm |
| Continuity indication | Optical/acoustic |
| Measuring circuit category | CAT IV |
| Usable at precipitation | No |
| Type of test | 2-pole |
| Pakovanje | 1 |