kruta futrola, crna, 28 odjeljaka, 1 kombinovana brava, 1 pregrada za dokumente, 2 ploče za alat, 2 brave koje se mogu zaključati, posuda za mljevenje sa varijabilnim do pregradama, uokvireni gurnuti rub
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 5,039 kg |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Signal-red | No |
| With shoulder strap | No |
| Height | 310 mm |
| Model | Case |
| Materijal | Plastic |
| Padlock shackle | No |
| Depth | 180 mm |
| Pakovanje | 1 |