Primjena HUPskinProtect: Štiti ruke i druge dijelove tijela zaštitnim filmom prije kontakta sa uljem, mašću, katranom, bojom, prašinom i drugim vrstama prljavštine i zagađivača. Može spriječiti alergijske reakcije na mnoge tvari, jer se uspostavlja zaštitni film između kože i podloge. Za svakodnevnu upotrebu u industriji i zanatstvu. Osobine: HUPskinProtect olakšava čišćenje kože. Koža ostaje prozračna i ne isušuje se. Dermatološki testirano.
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Dispensing method | Other |
| Vrsta pakovanja | Bottle |
| Model | Barrier cream |
| Physical form | Gel/lotion |
| Volume | 250 ml |
| Weight | 300 kg |
| Pakovanje | 1 |