Visoka koncentričnost i glatko sečenje kroz snažnu konstrukciju. Precizan i čist rez. Veliki umetci od volfram karbida za ponovno oštrenje i dug životni vijek. Pila za rupe dolazi u kompletu sa drškom, svrdlom, oprugom za izbacivanje i imbus ključem. Dug životni vek. Posebno za: ravne materijale od čelika, livenog čelika, nerđajućeg čelika (do 4 mm), hrom-nikl čelika (do 2 mm), obojenih metala, proizvoda ojačanih staklenim i ugljičnim vlaknima (CRP, GRP), epoksida , ojačane teksture i sendvič-materijali (do 6 mm).
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 0,046 kg |
|---|---|
| Suitable for stainless steel | Yes |
| Suitable for brass | Yes |
| Centre drill diameter | 6.5 mm |
| Suitable for wood | No |
| Diameter | 30 mm |
| Suitable for plastic | No |
| Holding system | Thread holding |
| Suitable for gypsum-cardboard | No |
| Hole edge core drill | No |
| Cutting depth | 31 mm |
| Suitable for cast iron | No |
| Suitable for non-ferrous metals | No |
| Suitable for aluminium | Yes |
| Pakovanje | 1 |