Pogodnost Gipsane ploče, ograničenja za pune gipsane ploče i porozni beton Karakteristike Sistem fiksiranja koji štedi vrijeme sa tiplom i alatom za podešavanje Savršeno umetanje zahvaljujući aerodinamičnom vrhu tipla Rezanje u građevinski materijal garantuje optimalno sidrenje Upotreba u električnim operacijama zahvaljujući neprovodljivoj plastika Uključuje alat za višekratnu upotrebu
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 0,0011 kg |
|---|---|
| Dužina | 24 mm |
| With edge | Yes |
| Suitable for screw diameter | 40 – 60 mm |
| Drill hole diameter | 6 mm |
| Model | Plasterboard plug |
| Materijal | Plastic |
| Suitable for coach screw | Yes |
| Suitable for gas concrete | No |
| Material quality | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Suitable for fixing with cable ties | No |
| Pakovanje | 100 |