Džep za dokumente, džepovi za alate i merne uređaje, torba za sitne delove, veliki džepovi, gumeni prstenovi, poseban glavni pretinac (podstavljen) za laptop i dokumente, može se podeliti pomoću preklopnog dela na zidu. Džep za notebook do 15″. Boja: crna/zelena. Karakteristike:
2 na zalihama (može da se kupi avansno)
| Težina | 3,6 kg |
|---|---|
| Width | 510 mm |
| Signal-red | No |
| With shoulder strap | Yes |
| Height | 335 mm |
| Model | Other |
| Materijal | Plastic |
| Padlock shackle | No |
| Depth | 220 mm |
| Pakovanje | 1 |