Torba za alat XL sa unutrašnjim i vanjskim odjeljcima za alat, gumom ojačana baza. Karakteristike: vodootporna i otporna na prljavštinu, gumom ojačana baza, dupli poprečni šav za teška opterećenja, remen koji se može skinuti, podesiv, 10 pregrada iznutra/spolja (različite veličine), pojas za libelu (spolja), materijal: ekstra jak 600D poliester , boja: crna/zelena.
2 na zalihama (može da se kupi avansno)
| Težina | 1,507 kg |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Signal-red | No |
| With shoulder strap | Yes |
| Height | 310 mm |
| Model | Bag |
| Materijal | Fabric |
| Padlock shackle | No |
| Depth | 220 mm |
| Pakovanje | 1 |