Torba za alat sa unutrašnjim i vanjskim odjeljcima za alat, gumom ojačana baza. Vodootporan i otporan na prljavštinu, dvostruki poprečni šav za teška opterećenja, remen za nošenje preko ramena koji se može skinuti, podesiv, 10 pregrada spolja (razne veličine), 10 unutrašnjih pregrada (razne veličine), pojas za libelu (spolja), materijal: ekstra jak 600D poliester, boja: crna/zelena.
2 na zalihama (može da se kupi avansno)
| Težina | 1,507 kg |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Signal-red | No |
| With shoulder strap | Yes |
| Height | 280 mm |
| Model | Other |
| Materijal | Plastic |
| Padlock shackle | No |
| Depth | 190 mm |
| Pakovanje | 1 |