Torba za alat od 600D poliestera
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Width | 510 mm |
| Model | Bag |
| Materijal | Fabric |
| Padlock shackle | No |
| Material quality | Polyester (PET) |
| Depth | 250 mm |
| With lock | No |
| With divider | Yes |
| Signal-red | No |
| With foam | No |
| With shoulder strap | Yes |
| Total number of compartments | 23 |
| Removable tray | No |
| Height | 320 mm |
| Pakovanje | 1 |