Torba za alat za kačenje/pokrivanje u komercijalno dostupnoj kanti od 10L, 30 vanjskih džepova/odjeljaka, 14 unutrašnjih džepova/odjeljaka, 1 omča za čekić, 1 omča sa karabinom, otporna na mrlje, dvostruki poprečni šavovi za veliku nosivost, materijal : ekstra jak 1680D poliester, boja: crna, zelena. Isporučuje se bez kanti!
1 na zalihama (može da se kupi avansno)
| Težina | 0,56 kg |
|---|---|
| Boja | Crna |
| With telescopic handle | No |
| Width | 305 mm |
| Model | Case |
| Materijal | Plastic |
| Padlock shackle | No |
| Material quality | Other |
| Depth | 80 mm |
| With lock | No |
| With divider | No |
| Signal-red | No |
| With foam | No |
| With shoulder strap | No |
| Total number of compartments | 25 |
| Removable tray | Yes |
| Height | 357 mm |
| Rollable | No |
| Pakovanje | 1 |