blago naprezanje zbog optimalnog prijenosa poluge, rubovi sa preciznim brušenjem za lako i pravilno sečenje jednom rukom, otvor 20 mm, kovan od specijalnog ugljičnog čelika, za bakar i aluminijski kabel, 2-bojni premaz-izolacija – unutra žuta /izvan crveno
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 0,382 kg |
|---|---|
| Insulated | Yes |
| With strip function | No |
| Suitable for stranded conductors | Yes |
| With impact protection | No |
| Replaceable cutting head | No |
| Isolation protection 1000 V | Yes |
| Construction/operation | Mechanic one hand |
| Suitable for fine strand conductors | Yes |
| Suitable for solid conductors | No |
| Max. cable cross section | 50 mm² |
| Suitable for max. cable diameter | 20 mm |
| Ukupna dužina | 200 mm |
| Grip design | 1-component |
| Cutting jaws exchangeable | No |
| Suitable for steel wire braiding | No |
| Pakovanje | 1 |