Visoka poluga, savršene performanse sile rezanja, dvoručni rezač kablova do 62 mm Ø koji gotovo ne zahtijeva održavanje, glatki ekscentrični pogon s igličastim ležajem, veliki raspon primjene, dolazi sa zupčanim češljem za čišćenje zupčanika
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 2,224 kg |
|---|---|
| Insulated | Yes |
| With strip function | No |
| Suitable for stranded conductors | Yes |
| With impact protection | No |
| Replaceable cutting head | No |
| Isolation protection 1000 V | No |
| Construction/operation | Ratchet model mechanical |
| Suitable for fine strand conductors | Yes |
| Suitable for solid conductors | Yes |
| Max. cable cross section | 750 mm² |
| Suitable for max. cable diameter | 62 mm |
| Ukupna dužina | 410 mm |
| Grip design | 1-component |
| Cutting jaws exchangeable | No |
| Suitable for steel wire braiding | No |
| Pakovanje | 1 |