drška M 16, sa konusnim cilindričnim svrdlom, laserski zavaren, koristiti samo bez udara
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 0,764 kg |
|---|---|
| With centre drill | Yes |
| Suitable for wet operation | No |
| Centre drill diameter | 8 mm |
| Coating | Diamond |
| Nominal size | 82 mm |
| Suitable for operation with impact | No |
| Pakovanje | 1 |