sa plastičnom drškom, sa schuko sigurnosnim čepom, zamjenjivi bakreni vrhovi, niklovani
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 0,264 kg |
|---|---|
| Soldering tip shape | Chamfered |
| Weight | 165 kg |
| Soldering tip diameter | 4 mm |
| Antistatic version | No |
| Voltage | 220 V |
| Nominal power | 30 W |
| Soldering tip replaceable | Yes |
| Pakovanje | 1 |