od crne kože, sa pocinkovanim podnim umetkom od lima sklopive prednje strane, sa bravama, bočnim, prednjim, zadnjim delom kao i ojačanim dnom i poklopcem, unutra sa pretincima za alat i podesivim omčama, bez kaiša za nošenje.
1 na zalihama (može da se kupi avansno)
| Težina | 2,126 kg |
|---|---|
| Width | 365 mm |
| Signal-red | No |
| With shoulder strap | Yes |
| Height | 250 mm |
| Model | Bag |
| Materijal | Leather |
| Padlock shackle | No |
| Depth | 150 mm |
| Pakovanje | 1 |