Materijal PE, za pričvršćivanje pomoću vezica za kablove (širine do 4,8 mm) Uputstva: Otvorite kutiju, ubacite papir sa etiketama, zatvorite kutiju i pričvrstite pomoću vezica
400 na zalihama (može da se kupi avansno)
| Težina | 0,0009 kg |
|---|---|
| Pakovanje | 1 |
| Dužina | 11.5 mm |
| Height | 3 mm |
| Transparent | Da |
| Širina | 32.6 |
| Tekst | Neispisano |
| Samolepljiva | Ne |