veoma velika kutija liči na torba za alat, lak pristup alatima, unutrašnji i vanjski pretinci za alate, ojačane ručke, materijal: ekstra jak 600D poliester, boja: crna/zelena.
1 na zalihama (može da se kupi avansno)
| Težina | 1,937 kg |
|---|---|
| Width | 410 mm |
| Signal-red | No |
| With shoulder strap | Yes |
| Height | 320 mm |
| Model | Other |
| Materijal | Plastic |
| Padlock shackle | No |
| Depth | 240 mm |
| Pakovanje | 1 |