Torba za alat sa pretincima iznutra i izvana, postolje od plastike, dvostruko sjedište za velika opterećenja, remen koji se može skinuti, podesiv, 4 vanjska džepa (u različitim veličinama), držač za izolacijsku traku, 2 velika unutrašnja pretinca, pogodan npr. , za DIN A4 fascikle ili 15 laptope plus razne pregrade (u raznim veličinama), trake za libelu (spolja), materijal: izuzetno jak 1680D poliester, otporan na vodu i prljavštinu, boja: crna/zelena.
1 na zalihama (može da se kupi avansno)
| Težina | 1,507 kg |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Signal-red | No |
| With shoulder strap | Yes |
| Height | 430 mm |
| Model | Bag |
| Materijal | Fabric |
| Padlock shackle | No |
| Depth | 300 mm |
| Pakovanje | 1 |