veličine 42 do 48
Dostupno za avansnu kupovinu
| Težina | 2,4 kg |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Electrical class according to EN 50321-1 | 0 |
| Model | Calf high |
| Shoe size | 45 |
| Materijal | Rubber |
| Gender | Unisex |
| Inner lining | No |
| Type | Boot |
| Watertight | Yes |
| With safety toecap | Yes |
| Nominal voltage DC | 1500 V |
| Material of upper part | Rubber |
| Type of closure | Pull-on |
| Nominal voltage AC | 1000 V |
| Sole material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| According to EN 50321 | Yes |
| Pakovanje | 1 |