Za postavljanje ugradnih utičnica, Ø 68 mm
6 na zalihama (može da se kupi avansno)
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Suitable for stainless steel | Yes |
| Suitable for brass | Yes |
| Centre drill diameter | 6.35 mm |
| Suitable for wood | Yes |
| Diameter | 68 mm |
| Suitable for plastic | Yes |
| Holding system | Hexagon holder |
| Suitable for gypsum-cardboard | Yes |
| Hole edge core drill | Yes |
| Cutting depth | 35 mm |
| Suitable for cast iron | Yes |
| Suitable for non-ferrous metals | Yes |
| Suitable for aluminium | Yes |
| Pakovanje | 1 |